Divi 4.20.3 - en to nl translation catalogue (934 entries)

en:  Enable canonical URL's
nl: Schakel canonicale URL's in

en:  Enable custom title
nl: Schakel aangepaste titel in

en:  Enable meta description
nl: Schakel meta tag beschrijving in

en:  Enable meta keywords
nl: Schakel meta trefwoorden in

en: %1$s Columns
nl: %1$s kolommen

en: %1$s could not be displayed.
nl: %1$s kon niet worden weergegeven.

en: %d Layout
nl: %d Lay-out

en: %d Layout Pack
nl: %d Lay-outpakket

en: %d Layout Packs
nl: %d Lay-outpakketten

en: %d Layouts
nl: %d Lay-outs

en: %d Module
nl: %d module

en: %d Page
nl: %d pagina

en: %d Pages
nl: %d pagina's

en: %d Reviews
nl: %d beoordelingen

en: %d Row
nl: %d Rij

en: %d Rows
nl: %d Rijen

en: %d Sales
nl: %d verkopen

en: %d Section
nl: %d Sectie

en: %d Sections
nl: %d Secties

en: %d Total Layouts
nl: %d Totaal aantal lay-outs

en: %s Snippet Name
nl: %s Fragmentnaam

en: %s Theme Options
nl: Opties voor thema %s

en: &laquo; Older Entries
nl: &laquo; Vorige Pagina

en: + Add One More Tab
nl: + Voeg Nog Een Tabblad Toe

en: 0 Comments
nl: 0 Reacties

en: 0 comments
nl: 0 Reacties

en: 1 Column
nl: 1 kolom

en: 1 Comment
nl: 1 Reactie

en: 1 comment
nl: 1 reactie

en: 404 Not Found
nl: 404 Niet Gevonden

en: <div class="updated"><p>This is a fresh installation of %1$s theme. Don't forget to go to <a href="%2$s">ePanel</a> to set it up. This message will disappear once you have clicked the Save button within the <a href="%2$s">theme's options page</a>.</p></div>
nl: <div class="updated"><p>Dit is een nieuwe installatie van %1$s thema. Vergeet niet naar de <a href="%2$s">ePanel</a> te gaan om het in te stellen. Dit bericht verdwijnt zodra u op Opslaan klikt in <a href="%2$s">de opties pagina</a>.</p></div>

en: <em>Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key into the Updates Tab in your theme and plugin settings. To locate your API Key, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank">log in</a> to your Elegant Themes account and navigate to the <strong>Account > API Key</strong> page. <a href="https://www.elegantthemes.com/documentation/divi/update-divi/" target="_blank">Learn more here</a></em>. If you still get this message, please make sure that your Username and API Key have been entered correctly
nl: <em>Voordat u productupdates kunt ontvangen, moet u eerst uw Elegant Themes-abonnement verifiëren. Om dit te doen, moet u zowel uw Elegant Themes-gebruikersnaam als uw Elegant Themes API-sleutel invoeren in het tabblad Updates in uw thema- en plug-in-instellingen. Om uw API-sleutel te vinden, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank">logt u in</a> op uw Elegant Themes-account en navigeert u naar de pagina <strong>Account > API-sleutel</strong>. <a href="https://www.elegantthemes.com/documentation/divi/update-divi/" target="_blank">Lees hier meer</a></em>. Als je deze melding nog steeds krijgt, controleer dan of je gebruikersnaam en API-sleutel correct zijn ingevoerd

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
nl: <span class="meta-nav">&larr;</span> Oudere Reacties

en: API Key
nl: API-sleutel

en: About Me
nl: Over mij

en: Active Link Color
nl: Actieve link-kleur

en: Active Primary Menu Link Color
nl: Actieve Primaire Menu Link Color

en: Add Author Bio
nl: Voeg  biografie van de schrijver toe

en: Add Button Icon
nl: Knopicoon toevoegen

en: Add ET Box
nl: ET Box toevoegen

en: Add ET Button
nl: ET knop toevoegen

en: Add ET Learn more block
nl: Voeg ET Meer weten blok toe

en: Add ET Tabs
nl: ET-tabbladen toevoegen

en: Add From Library
nl: Toevoegen uit bibliotheek

en: Add New Category
nl: Voeg een nieuwe categorie toe

en: Add New Cloud Category
nl: Nieuwe cloudcategorie toevoegen

en: Add New Cloud Tag
nl: Nieuwe cloudtag toevoegen

en: Add New Layout
nl: Nieuwe lay-out toevoegen

en: Add New Pack
nl: Nieuw pakket toevoegen

en: Add New Tag
nl: Nieuwe tag toevoegen

en: Add To Categories
nl: Toevoegen aan categorieën

en: Add To Divi Cloud
nl: Toevoegen aan Divi Cloud

en: Add To Favorites
nl: Toevoegen aan favorieten

en: Add To Tags
nl: Toevoegen aan tags

en: Add a Tooltip Text
nl: Voeg Tooltip Tekst toe

en: Add code to the < body > (good for tracking codes such as google analytics)
nl: Voeg code toe aan de < body > (goed voor het traceren van codes als Google Analytics)

en: Add code to the < head > of your blog
nl: Voeg code toe aan de < head > van uw blog

en: Add code to the bottom of your posts, before the comments
nl: Voeg code onderaan uw posts toe, geplaatst voor de reacties

en: Add code to the top of your posts
nl: Voeg code bovenaan uw posts toe

en: Adsense Code
nl: Adsense code

en: Advertisement
nl: Advertentie

en: Agency About Page
nl: Bureau Over Pagina

en: Agency Blog Page
nl: Blogpagina van het bureau

en: Agency Contact Page
nl: Contactpagina van het bureau

en: Agency Home Page
nl: Startpagina van het bureau

en: Agency Landing Page
nl: Bestemmingspagina van het bureau

en: Agency Portfolio Page
nl: Portfoliopagina van het bureau

en: Agency Pricing Page
nl: Prijspagina bureau

en: All
nl: Allemaal

en: All Divi users can store up to %s items to their Divi Cloud for free. To save more items to your cloud and unlock unlimited storage, upgrade your Divi Cloud membership today. If you build Divi websites for a living, Divi Cloud is an awesome add-on and an amazing time saver. You are going to love it!
nl: Alle Divi-gebruikers kunnen gratis tot %s items opslaan in hun Divi Cloud. Upgrade vandaag nog uw Divi Cloud-lidmaatschap om meer items in uw cloud op te slaan en onbeperkte opslagruimte te ontgrendelen. Als je Divi-websites voor de kost bouwt, is Divi Cloud een geweldige add-on en een geweldige tijdbesparing. Je gaat het geweldig vinden!

en: Any code you place here will appear in body section of all pages of your blog. This is usefull if you need to input a tracking pixel for a state counter such as Google Analytics.
nl: Elke code die u hier plaatst zal verschijnen in de kopsectie van elke pagina van uw blog. Dit is handig als u een tracerende pixel moet invoeren voor een state counter als Google Analytics.

en: Any code you place here will appear in the head section of every page of your blog. This is useful when you need to add javascript or css to all pages.
nl: Elke code die u hier plaatst zal verschijnen in de kopsectie van elke pagina van uw blog. Dit is handig als u JavaScript of CSS aan alle pagina's moet toevoegen.

en: Any code you place here will be placed at the bottom of all single posts. This is useful if you are looking to integrating things such as social bookmarking links.
nl: Elke code die u hier plaatst, wordt onderaan alle afzonderlijke berichten geplaatst. Dit is handig als u dingen als sociale bladwijzerkoppelingen wilt integreren.

en: Any code you place here will be placed at the top of all single posts. This is useful if you are looking to integrating things such as social bookmarking links.
nl: Elke code die u hier plaatst, zal geplaatst worden aan de bovenkant van alle posts. Dit is handig als u dingen wilt integreren, zoals social bookmark links.

[ctx: Apply layout to the page]
en: Use This Layout
nl: Gebruik deze lay-out

en: Archives
nl: Archieven

en: Are You Sure?
nl: Weet je het zeker?

en: Authentication Required
nl: Verificatie vereist

en: Author
nl: Auteur

en: Author Image URL
nl: Auteur Afbeelding URL

en: Auto
nl: Automatisch

en: Auto Speed
nl: Automatische Snelheid

en: Automattic slider speed (works only if Auto is set to yes)
nl: Automatische slider snelheid (werkt alleen als Automatisch is ingesteld op ja)

en: Back To Top Button
nl: Terug naar Boven Toets

en: Background
nl: Achtergrond

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Background Image
nl: Achtergrondafbeelding

en: Background Position
nl: Achtergrondpositie

en: Background Repeat
nl: Herhaling achtergrond

en: Banner
nl: Banier

en: Before you can download Premade Layouts from the %1$s Library you must authenticate your %2$s subscription.
nl: Voordat u vooraf gemaakte lay-outs kunt downloaden van de %1$s-bibliotheek, moet u uw %2$s-abonnement verifiëren.

en: Blog Style Mode
nl: Blog Stijl Modus

en: Body Font
nl: Body Lettertype

en: Body Font Style
nl: Lettertypestijl corps

en: Body Line Height
nl: Lijnhoogte corps

en: Body Link Color
nl: Kleur corpslink

en: Body Text Color
nl: Tekstkleur corps

en: Body Text Size
nl: Grootte corpstekst

en: Body/Link Line Height
nl: Lijnhoogte corps/link

en: Body/Link Text Size
nl: Grootte corps-/link-tekst

en: Bold
nl: Vet

en: Border Color
nl: Boordkleur

en: Border Radius
nl: Boordstraal

en: Border Width
nl: Boordbreedte

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Bottom Bar
nl: Onderkantbalk

en: Bottom to Top
nl: Onderkant naar bovenkant

[ctx: Business]
en: Agency
nl: Bureau

en: Button Font Style
nl: Lettertypestijl knop

en: Buttons
nl: Knoppen

en: Buttons Font
nl: Lettertype knoppen

en: Buttons Hover Style
nl: Stijl van de knoppen van de muisaanwijzer

en: Buttons Style
nl: Knoppenstijl

en: Buy
nl: Kopen

en: By %s
nl: Door %s

en: By Elegant Themes
nl: Op Elegant Themes

en: By The Community
nl: Door de gemeenschap

en: By default comments are not placed on pages, however, if you would like to allow people to comment on your pages simply enable this option.
nl: Reacties worden standaard niet op pagina's geplaatst. Als u echter bezoekers in staat wilt stellen te reageren op uw pagina's, schakel dan deze optie in.

en: By default pages are sorted by name. However if you would rather have them sorted by ID you can adjust this setting.
nl: Standaard worden pagina's op naam gesorteerd. Als u ze echter liever op ID gesorteerd wilt hebben, kunt u deze instelling aanpassen.

en: By default the navigation bar stays on top of the screen at all times. We suggest to disable this option, if you need to use a logo taller than the default one.
nl: De navigatiebar blijft standaard altijd bovenaan het scherm. We raden u aan deze optie uit te schakelen als u een groot logo moet gebruiken.

en: By default the theme creates a Home link that, when clicked, leads back to your blog's homepage. If, however, you are using a static homepage and have already created a page called Home to use, this will result in a duplicate link. In this case you should disable this feature to remove the link.
nl: Het thema maakt standaard een Home link aan, Als u deze aanklikt wordt u terugleid naar de startpagina van uw blog. Gebruikt u echter een statische Home-pagina en als u al een pagina met de naam Home gemaakt heeft, resulteert dit in een dubbele link. In dat geval dient u deze functie uit te schakelen om de link te verwijderen.

en: By default the theme creates post titles based on the title of your post and your blog name. If you would like to make your meta title different than your actual post title you can define a custom title for each post using custom fields. This option must be enabled for custom titles to work, and you must choose a custom field name for your title below.
nl: Het thema maakt standaard post titels aan gebaseerd op de titel van uw post en uw blognaam. Als u uw meta titel anders wilt maken dan de werkelijke naam van de post, kunt u een aangepaste titel maken voor elke post door middel van aangepaste velden. De optie aangepaste titels moet in dat geval ingeschakeld zijn. U dient een aangepaste veldnaam te kiezen voor uw titel zoals onderstaand.

en: By default the theme does not add keywords to your header. Most search engines don't use keywords to rank your site anymore, but some people define them anyway just in case. If you want to add meta keywords to your header then enable this option and fill in the custom keywords field below.
nl: Het thema voegt standaard geen trefwoorden toe aan uw header. De meeste zoekmachines gebruiken geen trefwoorden meer om uw site te indexeren, maar sommige mensen geven ze toch aan, voor het geval dat. Als u meta trefwoorden wilt toevoegen aan uw header, schakel deze optie dan in en vul het aangepaste trefwoorden veld hieronder in.

en: By default the theme truncates your posts on index/homepages automatically to create post previews. If you would rather show your posts in full on index pages like a traditional blog then you can activate this feature.
nl: Standaard kapt het thema op de index/homepagina uw post automatisch af  om voorbeelden te maken. Wilt u liever uw posts volledig tonen, als een tradioneel blog, dan kunt u deze functie activeren.

en: By default the theme uses a combination of your blog name and your blog description, as defined when you created your blog, to create your homepage titles. However if you want to create a custom title then simply enable this option and fill in the custom title field below.
nl: Het thema gebruikt standaard een combinatie van uw blognaam en uw blogbeschrijving, zoals gedefinieerd toen u uw blog en de titel van deHome-pagina aanmaakte. Als u echter een aangepaste titel wilt maken,schakel deze optie dan in en vul het veld in voor de aangepaste titel.

en: By default the theme uses your blog description, as defined when you created your blog, to fill in the meta description field. If you would like to use a different description then enable this option and fill in the custom description field below.
nl: Het thema gebruikt standaard uw blogbeschrijving, zoals gedefinieerd toen u uw blog aanmaakte, om het veld met de de meta beschrijving in te vullen. Wilt u een andere beschrijving gebruiken, schakel dan deze optie dan in en vul het veld hieronder in met uw beschrijving.

en: By default thumbnail images are created using custom fields. However, if you would rather use the images that are already in your post for your thumbnail (and bypass using custom fields) you can activate this option. Once activated thumbnail images will be generated automatically using the first image in your post. The image must be hosted on your own server.
nl: Standaard worden miniatuurafbeeldingen gemaakt met behulp van aangepaste velden. Als je echter liever de afbeeldingen die al in je bericht staan voor je thumbnail wilt gebruiken (en omzeilt met behulp van aangepaste velden), kun je deze optie activeren. Na activering worden miniatuurafbeeldingen automatisch gegenereerd met behulp van de eerste afbeelding in uw bericht. De afbeelding moet op uw eigen server worden gehost.

en: By default thumbnails are not placed on pages (they are only used on posts). However, if you want to use thumbnails on pages you can! Just enable this option.
nl: Standaard worden er geen miniaturen op de pagina geplaatst (ze worden alleen op posts gebruikt). Als u echter miniaturen op pagina’s wilt gebruiken, kan dat! Zet gewoon deze optie aan.

en: By default thumbnails are placed at the beginning of your post on single post pages. If you would like to remove this initial thumbnail image to avoid repetition simply disable this option.
nl: Miniaturen worden standaard geplaatst aan het begin van uw post of post pagina. Als u deze eerste miniatuur wilt verwijderen om dubbeling te voorkomen, schakel deze optie dan eenvoudigweg uit.

en: CSS No Selector
nl: CSS Geen kiezer

en: CSS Snippet
nl: CSS fragment

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Canonicalization helps to prevent the indexing of duplicate content by search engines, and as a result, may help avoid duplicate content penalties and pagerank degradation. Some pages may have different URLs all leading to the same place. For example domain.com, domain.com/index.html, and www.domain.com are all different URLs leading to your homepage. From a search engine's perspective these duplicate URLs, which also occur often due to custom permalinks, may be treated individually instead of as a single destination. Defining a canonical URL tells the search engine which URL you would like to use officially. The theme bases its canonical URLs off your permalinks and the domain name defined in the settings tab of wp-admin.
nl: Canonicitatie helpt het voorkomen van het indexeren van dubbele resultaten van zoekmachines, en als gevolg hiervan kan het helpen sancties op dubbele resultaten en degradatie van paginarankschikking te voorkomen. Sommige pagina’s kunnen verschillende URLs hebben die naar dezelfde plek leiden. Bijvoorbeeld domain.com, domain.com/index.html en www.domain.com zijn allemaal verschillende URLs die naar uw startpagina leiden. Vanuit een zoekmachine gezien worden deze dubbele URLs, die ook vaak voorkomen door gepersonaliseerde koppelingen, individueel gezien in plaats van één enkele bestemming. Het definiëren van een standaard URL vertelt de zoekmachine welke URL u officieel wilt gebruiken. Het thema baseert zijn standaard  URLsop uw koppelingen en de domeinnaam die is gedefinieerd in het instellingen tabblad van wp-admin.

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Caption goes here
nl: Onderschrift gaat hier

en: Caption title goes here
nl: Onderschrift titel gaat hier

en: Categories
nl: Categorieen

en: Category
nl: Categorie

en: Center
nl: Midden

en: Centered
nl: Gecentreerd

en: Centered Inline Logo
nl: Gecentreerd inline-logo

en: Check this box if you want to display meta descriptions on category/archive pages. The description is based off the category description you choose when creating/edit your category in wp-admin.
nl: Vink dit vakje aan als u meta beschrijvingen wilt tonen op categorie/archief pagina's. De beschrijving is gebaseerd op basis van de categorie beschrijving die u kiest bij het aanmaken/bewerken van uw categorie in wp-admin.

en: Choose File
nl: Kies bestand

en: Choose Library
nl: Kies Bibliotheek

en: Choose an Image
nl: Kies een afbeelding

en: Choose button color
nl: Kies toetskleur

en: Choose button type
nl: Kies toets type

en: Choose title autogeneration method
nl: Kies de titel generatie methode

en: Choose which items to display in the post info section
nl: Kies welke items je wilt weergeven in het gedeelte met berichtinfo

en: Choose yes if you want for automatic slider animation
nl: Kies ja als u automatische slider animatie wilt inschakelen

[ctx: Classes Page (Fitness, Training, etc)]
en: Classes
nl: Klassen

en: Click here to learn more
nl: Klik hier voor meer informatie

en: Close Modal
nl: Modaal sluiten

en: Cloud
nl: Wolk

en: Code Integration
nl: Code Integratie

en: Code Snippet
nl: Codefragment

en: Code Snippets Library
nl: Bibliotheek met codefragmenten

en: Coffee Shop
nl: Coffeeshop

en: Coffee Shop About Page
nl: Coffeeshop Over Pagina

en: Coffee Shop Blog Page
nl: Blogpagina van coffeeshops

en: Coffee Shop Contact Page
nl: Contactpagina van de coffeeshop

en: Coffee Shop Footer Page
nl: Voettekstpagina coffeeshop

en: Coffee Shop Guide Page
nl: Pagina met gids voor coffeeshops

en: Coffee Shop Home Page
nl: De startpagina van de coffeeshop

en: Coffee Shop Landing Page
nl: Bestemmingspagina van de coffeeshop

en: Coffee Shop Menu Page
nl: Menupagina coffeeshop

en: Coffee Shop Shop Page
nl: Coffee Shop Shop-pagina

en: Color
nl: Kleur

en: Color Pickers Default Palette
nl: Standaard palet van kleurenkiezer

en: Color Schemes
nl: Kleurschema's

en: Column Layout
nl: Kolomopmaak

en: Comments
nl: Reacties

en: Community
nl: Gemeenschap

en: Complete your purchase using the pop-up to upgrade Divi Cloud.
nl: Voltooi uw aankoop met behulp van de pop-up om Divi Cloud te upgraden.

en: Content goes here
nl: Content gaat hier

en: Content text or html
nl: Content tekst of HTML

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Copy To
nl: Kopiëren naar

en: Copy To Divi Cloud
nl: Kopiëren naar Divi Cloud

en: Copy To Library
nl: Kopiëren naar bibliotheek

en: Copywriter
nl: tekstschrijver

en: Copywriter About Page
nl: Copywriter Over Pagina

en: Copywriter Blog Page
nl: Blogpagina voor tekstschrijvers

en: Copywriter Contact Page
nl: Contactpagina tekstschrijver

en: Copywriter FAQ Page
nl: Pagina met veelgestelde vragen over copywriter

en: Copywriter Home Page
nl: Startpagina tekstschrijver

en: Copywriter Landing Page
nl: Bestemmingspagina tekstschrijver

en: Copywriter Portfolio Page
nl: Tekstschrijver Portfolio Pagina

en: Copywriter Pricing Page
nl: Prijspagina copywriter

en: Copywriter Services Page
nl: Pagina Copywriter Services

en: Create New Category/Categories
nl: Nieuwe categorie/categorieën maken

en: Create New Tag(s)
nl: Nieuwe tag(s) maken

en: Create New Tag/Tags
nl: Nieuwe tag/tags maken

en: Critical CSS
nl: Kritieke CSS

en: Critical CSS greatly improves website load times and Google PageSpeed scores by deferring non-critical styles and eliminating render-blocking CSS requests.
nl: Critical CSS verbetert de laadtijden van websites en Google PageSpeed-scores aanzienlijk door niet-kritieke stijlen uit te stellen en renderblokkerende CSS-verzoeken te elimineren.

en: Critical Threshold Height
nl: Kritieke drempelhoogte

en: Current Color
nl: Huidige kleur

en: Currently viewing archives from %1$s
nl: Momenteel archieven aan het bekijken van %1$s

en: Custom CSS
nl: Aangepaste CSS

en: Custom field Name to be used for description
nl: Aangepaste veldnaam te gebruiken voor de omschrijving

en: Custom field Name to be used for keywords
nl: Aangepaste veldnaam te gebruiken voor trefwoorden

en: Custom field Name to be used for title
nl: Aangepaste veldnaam te gebruiken voor titel

en: Dark
nl: Donker

en: Dashed
nl: Gestippeld

en: Date
nl: Datum

en: Date format
nl: Datum formaat

en: Default
nl: Standaard

en: Defer Additional Third Party Scripts
nl: Extra scripts van derden uitstellen

en: Defer Gutenberg Block CSS
nl: Stel Gutenberg Block CSS uit

en: Defer jQuery And jQuery Migrate
nl: jQuery en jQuery Migrate

en: Define a character to separate BlogName and Post title
nl: Geef een teken aan om de naam van de website/blog en de Post titel te scheiden

en: Define the default color palette for color pickers in the Divi Builder.
nl: Definieer het standaard kleurenpalet voor kleurkiezers in de Divi Builder.

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete Permanently
nl: permanent verwijderen

en: Delete Selected Items
nl: Geselecteerde items verwijderen

en: Design Agency
nl: Ontwerpbureau

en: Design Agency About Page
nl: Ontwerpbureau Over Pagina

en: Design Agency Blog Page
nl: Blogpagina van het ontwerpbureau

en: Design Agency Case Study Page
nl: Casestudypagina van ontwerpbureau

en: Design Agency Contact Page
nl: Contactpagina van het ontwerpbureau

en: Design Agency Home Page
nl: Startpagina van het ontwerpbureau

en: Design Agency Landing Page
nl: Bestemmingspagina van ontwerpbureau

en: Design Agency Portfolio Page
nl: Portfoliopagina van ontwerpbureau

en: Design Agency Project Page 1
nl: Ontwerpbureau Project Pagina 1

en: Design Agency Project Page 2
nl: Ontwerpbureau Project Pagina 2

en: Designed by %1$s | Powered by %2$s
nl: Ontworpen door %1$s | Ondersteund door %2$s

en: Digital Payments
nl: Digitale betalingen

en: Digital Payments About Page
nl: Digitale betalingen over pagina

en: Digital Payments Blog Page
nl: Blogpagina over digitale betalingen

en: Digital Payments Contact Page
nl: Contactpagina voor digitale betalingen

en: Digital Payments Features Page
nl: Pagina met functies voor digitale betalingen

en: Digital Payments Home Page
nl: Startpagina Digitale Betalingen

en: Digital Payments Landing Page
nl: Landingspagina voor digitale betalingen

en: Digital Payments Pricing Page
nl: Prijspagina voor digitale betalingen

en: Digital Payments Sign-Up Page
nl: Aanmeldingspagina voor digitale betalingen

en: Disable Footer Credits
nl: Voettekstcredits uitschakelen

en: Disable Translations
nl: Vertalingen uitschakelen

en: Disable WordPress Emojis
nl: Schakel WordPress Emoji's uit

en: Disable this option to remove the Google Fonts from your Divi Builder Pages.
nl: Schakel deze optie uit om de Google Fonts van uw Divi Builder pagina's te verwijderen.

en: Disable this option to remove the Google Maps API script from your Divi Builder Pages. This may improve compatibility with third party plugins that also enqueue this script. Please Note: Modules that rely on the Google Maps API in order to function properly, such as the Maps and Fullwidth Maps Modules, will still be available but will not function while this option is disabled (unless you manually add Google Maps API script).
nl: Schakel deze optie uit om het Google Maps API-script te verwijderen uit je Divi Builder-pagina's. Dit kan de compatibiliteit met plugins van derden die dit script ook in de wachtrij zetten, verbeteren. Let op: Modules die afhankelijk zijn de de Google Maps API om goed te functioneren, zoals de Maps- en Maps op volledige grootte-modules, zijn nog steeds beschikbaar, maar zullen niet functioneren als deze optie is uitgeschakeld (tenzij je handmatig een Google Maps API-script toevoegt).

en: Disable top tier dropdown menu links
nl: Top tier keuze menu links uitschakelen

en: Disable translations if you don't want to display translated theme strings on your site.
nl: Schakel vertalingen uit als u geen vertaalde themateksten op uw site wilt weergeven.

en: Disabled
nl: Uitschakelen

en: Disabling this option will remove the body code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
nl: Deze optie uitschakelen zal de onderstaande body code van uw blog verwijderen. Hiermee kunt u de code verwijderen en voor later gebruik bewaren.

en: Disabling this option will remove the header code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
nl: Deze optie uitschakelen zal de onderstaande header code van uw blog verwijderen. Hierdoor kunt u de code verwijderen en voor later gebruik bewaren.

en: Disabling this option will remove the single bottom code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
nl: Deze optie uitschakelen zal de onderstaande enkele bodem code van uw blog verwijderen. Hierdoor kunt u de code verwijderen en voor later gebruik bewaren.

en: Disabling this option will remove the single top code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
nl: Deze optie uitschakelen zal de onderstaande enkele top code van uw blog verwijderen. Hiermee kunt u de code verwijderen en voor later gebruik bewaren.

en: Display Home link
nl: Toon Start link

en: Displays About Me Information
nl: Laat de Over mij informatie zien

en: Displays Adsense Ads
nl: Laat Adsense Advertenties zien

en: Displays Advertisements
nl: Laat advertenties zien

en: Divi Cloud Categories
nl: Divi Cloud-categorieën

en: Divi Cloud Tags
nl: Divi Cloud-tags

en: Divi Customizer Settings
nl: Divi Customizer Instellingen

en: Divi Library
nl: Divi bibliotheek

[ctx: Divi Library]
en: %s Library
nl: %s Bibliotheek

[ctx: Divi Library]
en: View Mode
nl: Weergavemodus

[ctx: Divi Library Global Module]
en: Global
nl: Globaal

[ctx: Divi Library Item Type]
en: Layout
nl: Lay-out

[ctx: Divi Library Item Type]
en: Module
nl: module

[ctx: Divi Library Layout Type]
en: Row
nl: Rij

[ctx: Divi Library Layout Type]
en: Section
nl: Sectie

en: Divi Library Snippet Name
nl: Divi Library-fragmentnaam

[ctx: Divi Library Title]
en: Layout Details
nl: Lay-outdetails

[ctx: Divi Library View Mode]
en: Grid View
nl: Rasterweergave

[ctx: Divi Library View Mode]
en: List View
nl: Lijstweergave

[ctx: Divi Library View Mode]
en: Tag View
nl: Tagweergave

[ctx: Divi Library View Mode (Layout Pack)]
en: Pack View
nl: Pakketweergave

en: Divi Page Settings
nl: Pagina-instellingen Divi

en: Do you want to move selected items to your trash?
nl: Wilt u geselecteerde items naar uw prullenbak verplaatsen?

en: Do you want to permanently delete all the items in your trash? This action cannot be undone and the items cannot be recovered.
nl: Wilt u alle items in uw prullenbak permanent verwijderen? Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt en de items kunnen niet worden hersteld.

[ctx: Documentation Page]
en: Documentation
nl: Documentatie

en: Dot Navigation
nl: Puntnavigatie

en: Dotted
nl: Gestipt

en: Double
nl: Dubbel

en: Download Backup Before Importing
nl: Download een back-up voordat u gaat importeren

en: Dropdown Menu Animation
nl: Animatie van het te selecteren menu

en: Dropdown Menu Background Color
nl: Achtergrondkleur van het te selecteren menu

en: Dropdown Menu Line Color
nl: Lijnkleur van het te selecteren menu

en: Dropdown Menu Text Color
nl: Tekstkleur van het te selecteren menu

en: Duplicate
nl: Duplicaat

en: Duplicate Global Item To Cloud
nl: Globaal item dupliceren naar cloud

en: Duplicate Locally
nl: Lokaal dupliceren

en: Dynamic CSS
nl: Dynamische CSS

en: Dynamic CSS greatly reduces CSS file size by dynamically generating only the assets necessary for the features and modules you use. This eliminates all file bloat and greatly improves load times.
nl: Dynamische CSS verkleint de CSS-bestandsgrootte aanzienlijk door dynamisch alleen de middelen te genereren die nodig zijn voor de functies en modules die u gebruikt. Dit elimineert alle opgeblazen bestanden en verbetert de laadtijden aanzienlijk.

en: Dynamic Icons
nl: Dynamische pictogrammen

en: Dynamic JavaScript Libraries
nl: Dynamische JavaScript-bibliotheken

en: Dynamic Module Framework
nl: Dynamisch moduleraamwerk

en: ET About Me Widget
nl: ET Over mij-widget

en: ET Adsense Widget
nl: ET Adsense-widget

en: ET Advertisement
nl: ET advertentie

en: Edit
nl: Bewerk

en: Edit Footer Credits
nl: Voettekstcredits bewerken

en: Edit Tags & Categories
nl: Bewerk tags en categorieën

en: Edit With Divi
nl: Bewerken met Divi

en: Elegant Themes Account
nl: Elegant Themes account

en: Email
nl: E-mail

en: Empty Trash
nl: Lege prullenbak

en: Enable Boxed Layout
nl: Inschakelen van ingekiste opmaak

en: Enable Divi Cloud
nl: Divi Cloud inschakelen

en: Enable Divi Gallery
nl: Divi-galerij inschakelen

en: Enable Responsive Images
nl: Responsieve afbeeldingen inschakelen

en: Enable Single Post 468x60 banner
nl: Schakel Enkele Post 468x60 banner in

en: Enable Vertical Navigation
nl: Inschakelen verticale navigatie

en: Enable body code
nl: Schakel de body code in

en: Enable caching of Google Fonts and load them inline. This reduces render-blocking requests and improves page load times.
nl: Schakel caching van Google Fonts in en laad ze inline. Dit vermindert verzoeken om weergaveblokkering en verbetert de laadtijden van pagina's.

en: Enable canonical URL's
nl: Schakel canonicale URL's in

en: Enable custom description
nl: Schakel aangepaste beschrijving in

en: Enable custom keywords
nl: Schakel aangepaste trefwoorden in

en: Enable custom titles
nl: Schakel aangepaste titels in

en: Enable header code
nl: Schakel header code in

en: Enable meta descriptions
nl: Schakel meta beschrijvingen in

en: Enable single bottom code
nl: Schakel de enkele bodem code in

en: Enable single top code
nl: Schakel de enkele top code in

en: Enable this if you want to replace the WordPress default gallery with the Divi-style gallery.
nl: Schakel dit in als u de standaard galerij van WordPress wilt vervangen door de galerij in Divi-stijl.

en: Enable this option to display Back To Top Button while scrolling
nl: Schakel deze optie in om Terug naar Boven Toets te tonen tijdens het scrollen

en: Enable this option to get responsive images size generated when uploading images and adding srcset attribute for images element.
nl: Schakel deze optie in om responsieve afbeeldingen te genereren die worden gegenereerd bij het uploaden van afbeeldingen en het toevoegen van het srcset-kenmerk voor afbeeldingen.

en: Enable this option to get the smooth scrolling effect with mouse wheel
nl: Schakel deze optie in om gelijkmatig te scrollen met het muiswiel

en: Enable this option to show thumbnails on Index Pages.
nl: Schakel deze optie in om miniaturen op Index Pagina's te tonen.

en: Enable this to allow the Divi Framework to only load the modules that are used on the page, and process the logic for the features in use.
nl: Schakel dit in zodat het Divi Framework alleen de modules laadt die op de pagina worden gebruikt, en de logica verwerkt voor de functies die in gebruik zijn.

en: Enabled
nl: Inschakelen

en: Enabling this option will display a 468x60 banner ad on the bottom of your post pages below the single post content. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
nl: Door deze optie in te  schakelen verschijnt een 468x60 banner advertentie onderaan uw post-pagina's onder de enkele post content. Indien ingeschakeld, moet u de onderstaande banner afbeelding en bestemmings-URL invullen.

en: Enabling this option will lower the size of Google Fonts and improve load times, however it will limit Google Fonts support in some very old browsers. You can turn this off to increase support for older browsers at a slight cost to performance.
nl: Het inschakelen van deze optie zal de grootte van Google Fonts verkleinen en de laadtijden verbeteren, maar het zal de ondersteuning van Google Fonts in sommige zeer oude browsers beperken. U kunt dit uitschakelen om de ondersteuning voor oudere browsers te vergroten tegen geringe prestatiekosten.

en: Enqueue Google Maps Script
nl: Google Maps-script in wachtrij zetten

en: Enqueue jQuery Compatibility Script
nl: jQuery-compatibiliteitsscript in de wachtrij plaatsen

en: Enter the URL of your Facebook Profile.
nl: Voer de URL van uw Facebook Profiel in.

en: Enter the URL of your Instagram Profile.
nl: Voer de URL in van je Instagram-profiel.

en: Enter the URL of your RSS feed.
nl: Voer de URL van uw RSS feed in.

en: Enter the URL of your Twitter Profile.
nl: Voer de URL van uw Twitter Profiel in.

en: Error
nl: Fout

en: Exclude categories from the navigation bar
nl: Sluit categorieeen van de navigatiebar uit

en: Exclude pages from the navigation bar
nl: Sluit pagina's van de navigatiebar uit

en: Expand
nl: Uitbreiden

en: Explore Other Modules With Tag
nl: Ontdek andere modules met Tag

en: Explore Other Rows With Tag
nl: Andere rijen verkennen met tag

en: Explore Other Sections With Tag
nl: Verken andere secties met tag

en: Export
nl: Exporteren

en: Export %s
nl: %s exporteren

en: Export %s Name
nl: Exporteer %s Naam

en: Exporting your %s will create a JSON file that can be imported into a different area.
nl: Door uw %s te exporteren, wordt een JSON bestand gemaakt dat in een ander gebied kan worden geïmporteerd.

en: Facebook Profile Url
nl: Facebook Profiel URL

en: Fade
nl: Vervagen

en: Fade In
nl: Fade-in

en: Failed to load your existing layouts. Please try again later.
nl: Kan uw bestaande lay-outs niet laden. Probeer het later opnieuw.

en: Farmers Market
nl: Boerenmarkt

en: Farmers Market About Page
nl: Boerenmarkt Over pagina

en: Farmers Market Blog Page
nl: Blogpagina van de boerenmarkt

en: Farmers Market Contact Page
nl: Contactpagina boerenmarkt

en: Farmers Market Donate Page
nl: Boerenmarkt Doneerpagina

en: Farmers Market Events Page
nl: Boerenmarkt Evenementenpagina

en: Farmers Market Home Page
nl: Startpagina van de boerenmarkt

en: Farmers Market Landing Page
nl: Landingspagina voor boerenmarkt

en: Farmers Market Market Page
nl: Boerenmarkt Marktpagina

en: Fashion About Page
nl: Mode over pagina

en: Fashion Blog Page
nl: Modeblogpagina

en: Fashion Contact Page
nl: Contactpagina Mode

en: Fashion Designer Page
nl: Mode Designer Pagina

en: Fashion Gallery Page
nl: Modegalerijpagina

en: Fashion Home Page
nl: Mode startpagina

en: Fashion Landing Page
nl: Mode-bestemmingspagina

en: Fashion Shop Page
nl: Modewinkelpagina

en: Favorites
nl: Favorieten

en: Find A Layout
nl: Zoek een lay-out

en: Find A Module
nl: Vind een module

en: Find A Page
nl: Zoek een pagina

en: Find A Row
nl: Zoek een rij

en: Find A Section
nl: Zoek een sectie

en: Fixed
nl: Vastgelegd

en: Fixed Menu Height
nl: Vast menu Hoogte

en: Fixed Navigation Bar
nl: Gerepareerde Navigatiebar

en: Fixed Navigation Settings
nl: Vaste navigatie-instellingen

en: Flip
nl: Tikken

en: Florist
nl: Bloemist

en: Florist About Page
nl: Bloemist over pagina

en: Florist Blog Page
nl: Blogpagina voor bloemisten

en: Florist Contact Page
nl: Contactpagina bloemist

en: Florist Gallery Page
nl: Galerijpagina voor bloemisten

en: Florist Home Page
nl: Homepage bloemist

en: Florist Landing Page
nl: Bestemmingspagina bloemist

en: Florist Shop Page
nl: Winkelpagina bloemist

en: Folder
nl: Map

en: Font
nl: Lettertype

en: Font Size
nl: Grootte lettertype

en: Font Style
nl: Stijl lettertype

en: Footer
nl: Voettekst

en: Footer Background Color
nl: Footer Achtergrondkleur

en: Footer Elements
nl: Voettekstelementen

en: Footer Menu Active Link Color
nl: Actieve link-kleur voettekstmenu

en: Footer Menu Background Color
nl: Achtergrondkleur voettekst-menu

en: Footer Menu Text Color
nl: Tekstkleur voettekst-menu

en: Forgot your <a href="%1$s" target="_blank">Username</a> or <a href="%1$s" target="_blank">Password</a>?
nl: Uw <a href="%1$s" target="_blank">gebruikersnaam</a> of <a href="%1$s" target="_blank">Wachtwoord</a>?

en: Free Divi Cloud Limit Reached
nl: Gratis Divi Cloud-limiet bereikt

en: Freelancer
nl: freelancer

en: Fullscreen
nl: Schermvullend

en: Fullwidth
nl: Volledige breedte

en: General
nl: Algemeen

en: General Settings
nl: Algemene Instellingen

en: Generating Screenshot
nl: Screenshot genereren

en: Get Unlimited Divi Cloud Storage
nl: Krijg onbeperkte Divi Cloud-opslag

en: Global items
nl: Wereldwijde artikelen

en: Global items cannot be added to your Divi Cloud. Would you like to save a non-global version to your Divi Cloud? The version on this website will remain a global instance
nl: Globale items kunnen niet worden toegevoegd aan uw Divi Cloud. Wilt u een niet-globale versie opslaan in uw Divi Cloud? De versie op deze website blijft een globale instantie

en: Google API Key
nl: Google API-sleutel

en: Google Fonts Subsets
nl: Subsets van Google Fonts

en: Grab the first post image
nl: Pak de eerste post afbeelding

en: Green
nl: Groen

en: Groove
nl: Groef

en: HTML/JS Snippet
nl: HTML/JS-fragment

en: Header & Navigation
nl: Koptekst en navigatie

en: Header Elements
nl: Koptekstelementen

en: Header Font
nl: Header Lettertype

en: Header Font Style
nl: Lettertypestijl koptekst

en: Header Format
nl: Formaat koptekst

en: Header Letter Spacing
nl: Letterspatiëring koptekst

en: Header Line Height
nl: Lijnhoogte koptekst

en: Header Style
nl: Header Stijl

en: Header Text Color
nl: Kleur koptekst

en: Header Text Size
nl: Tekstgrootte koptekst

en: Here you can add custom css to override or extend default styles.
nl: Hier kunt u aangepaste CSS toevoegen om standaard stijlen te overschrijven of uit te breiden.

en: Here you can change which character separates your blog title and index page name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
nl: Hier kunt u wijzigen welk teken uw blog titel en index paginanaam scheidt als u automatisch gegenereerde post titels gebruikt. Algemene waardes zijn | of -

en: Here you can change which character separates your blog title and post name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
nl: Hier kunt u wijzigen welk karakter uw blog titel en post naam scheidt bij gebruik van automatisch gegenereerde post titels. Algemene Waarden zijn | of -

en: Here you can choose Shop Page & Category Page Layout for WooCommerce.
nl: Hier kunt u Winkel Pagina en Categorie Pagina Layout kiezen voor WooCommerce.

en: Here you can choose default sidebar layout
nl: Hier kunt u de standaardzijbalk lay-out kiezen

en: Here you can choose how your titles on index pages are generated. You can change which order your blog name and index title are displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
nl: Hier kunt u kiezen hoe uw titels of index pagina's gegenereerd worden. U kunt wijzigen in welke volgorde uw blognaam en index titel getoond worden, of u kunt de blognaam geheel uit de titel verwijderen.

en: Here you can choose to display the Facebook Icon on your homepage.
nl: Hier kunt u ervoor kiezen de Facebook Icoon op uw startpagina te tonen.

en: Here you can choose to display the Instagram Icon on your homepage.
nl: Hier kunt u ervoor kiezen om het Instagram-pictogram op uw startpagina weer te geven.

en: Here you can choose to display the RSS Icon.
nl: Hier kunt u ervoor kiezen de RSS Icoon te tonen.

en: Here you can choose to display the Twitter Icon.
nl: Hier kunt u ervoor kiezen de Twitter Icoon op uw startpagina te tonen.

en: Here you can choose to remove certain categories from the navigation menu. All categories marked with an X will not appear in your navigation bar.
nl: Hier kunt u bepaalde categorieen van het navigatiemenu verwijderen. Alle met een X gemarkeerde categorieen zullen niet in uw navigatiebar verschijnen.

en: Here you can choose to remove certain pages from the navigation menu. All pages marked with an X will not appear in your navigation bar.
nl: Hier kunt u bepaalde pagina's verwijderen uit het navigatiemenu. Alle met een X gemarkeerde pagina's zullen niet in uw navigatiebar verschijnen.

en: Here you can choose to reverse the order that your categories links are displayed. You can choose between ascending and descending.
nl: Hierkunt u de volgorde waarop uw categorie links getoond worden wijzigen. U kunt kiezen tussen naar boven of naar beneden aflopend.

en: Here you can choose to reverse the order that your pages links are displayed. You can choose between ascending and descending.
nl: Hier kunt u de volgorde waarop uw pagina links getoond worden wijzigen. U kunt kiezen tussen naar boven oplopend of naar beneden aflopend.

en: Here you can choose to sort your pages links.
nl: Hier kunt u kiezen om uw pagina's links te sorteren.

en: Here you can choose which items appear in the post info section on pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted items shown below will appear.
nl: Hier kun je kiezen welke items worden weergegeven in het gedeelte met berichtinfo op pagina's. Dit is het gebied, meestal onder de titel van het bericht, waarin basisinformatie over je bericht wordt weergegeven. De hieronder getoonde gemarkeerde items zullen verschijnen.

en: Here you can choose which items appear in the post info section on single post pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted items shown below will appear.
nl: Hier kun je kiezen welke items worden weergegeven in het gedeelte met berichtinfo op pagina's met één bericht. Dit is het gebied, meestal onder de titel van het bericht, waarin basisinformatie over je bericht wordt weergegeven. De hieronder getoonde gemarkeerde items zullen verschijnen.

en: Here you can designate how many WooCommerce products are displayed on the archive page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
nl: Hier kunt u aangeven hoeveel WooCommerce-producten moeten worden weergegeven op de archiefpagina. Deze optie werkt onafhankelijk van de Instellingen > Leesopties in wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Archive pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
nl: Hier kunt u aangegeven hoeveel recente artikelen getoond worden op de Archief pagina's. Deze optie werkt onafhankelijk van de Instellingen > Lees opties in wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Category page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
nl: Hier kunt u aangeven hoeveel recente artikelen getoond worden op de Categorie pagina. Deze optie werkt onafhankelijk van de Instellingen > Lees opties in wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Search results pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
nl: Hier kunt u aangeven hoeveel recente artikelen getoond worden op de Zoek resultaat pagina's. Deze optie werkt onafhankelijk van de Instellingen > Lees opties in wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Tag pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
nl: Hier kunt u aangeven hoeveel recente artikelen getoond worden op de Tag pagina's. Deze optie werkt onafhankelijk van de Instellingen > Lees opties in wp-admin.

en: Here you can disable automatic memory limit increase.
nl: Hier kunt u de automatische geheugenlimietverhoging uitschakelen.

en: Here you can provide 468x60 banner destination url
nl: Hier kunt u 468x60 banner bestemming-URL indienen

en: Here you can provide 468x60 banner image url
nl: Hier kunt u een 468x60 banner afbeelding-URL invullen

en: Hex Value
nl: Hex Waarde

en: Hide
nl: Verbergen

en: Hide Logo Image
nl: Logo-afbeelding verbergen

en: Hide Nav Before Scroll
nl: Navigatie verbergen voor het schuiven

en: Hide Navigation Until Scroll
nl: Navigatie verbergen tot schuiven

en: Hide empty categories
nl: Verberg lege categorieen

en: High
nl: Hoog

en: Home
nl: Start

en: Homepage SEO
nl: Startpagina SEO

en: Homepage custom title (if enabled)
nl: Home-pagina aangepaste titel (indien ingeschakeld)

en: Homepage meta description (if enabled)
nl: Home-pagina meta beschrijving (indien ingeschakeld)

en: Homepage meta keywords (if enabled)
nl: Home-pagina meta trefwoorden (indien ingeschakeld)

en: Icon
nl: Icoon

en: Icon Color
nl: Kleur van het pictogram

en: Icon Placement
nl: Plaatsing van het icoon

en: If a page is built with the Divi Builder, the Gutenberg block CSS file is moved from the header to the footer. Since the file is most likely not used, we can load it later. This removes a render blocking request and improving performance.
nl: Als een pagina is gebouwd met de Divi Builder, wordt het Gutenberg-blok-CSS-bestand verplaatst van de koptekst naar de voettekst. Aangezien het bestand hoogstwaarschijnlijk niet wordt gebruikt, kunnen we het later laden. Dit verwijdert een verzoek om weergaveblokkering en verbetert de prestaties.

en: If custom titles are disabled, choose autogeneration method
nl: Als aangepaste titels uitgeschakeld staat, kies dan automatische generatie methode

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over how your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
nl: Als u geen aangepaste post titels gebruikt, kunt u nog steeds de controle hebben over hoe uw titels gegenereerd worden. Hier kunt u kiezen in welke volgorde u uw post titel en blognaam wilt weergeven, of u kunt de blognaam geheel verwijderen van de titel.

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over hw your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
nl: Als u geen aangepaste post titels gebruikt, kunt u nog steeds controle hebben  over hoe uw titels gegenereerd worden. Hier kunt u kiezen in welke volgorde u uw  post titel en blognaam wilt tonen, of u kunt de blognaam geheel uit de titel verwijderen.

en: If you don't want to display some banners - leave approptiate fields blank
nl: Als u enkele banners niet wilt laten zien – laat dan de betreffende velden leeg

en: If you have enabled custom titles you can add your custom title here. Whatever you type here will be placed between the < title >< /title > tags in header.php
nl: Als u aangepaste titels heeft ingeschakeld, kunt u uw aangepaste titel hier toevoegen. Wat u hier intikt wordt geplaatst tussen de < title >< /title > tags in header.php

en: If you have enabled meta descriptions you can add your custom description here.
nl: Indien u meta beschrijvingen heeft ingeschakeld kunt u hier uw eigen aangepaste beschrijving toevoegen.

en: If you have enabled meta keywords you can add your custom keywords here. Keywords should be separated by comas. For example: wordpress,themes,templates,elegant
nl: Als u meta trefwoorden heeft ingeschakeld kunt u hier aangepaste trefwoorden toevoegen. Trefwoorden moeten door komma's gescheiden worden. Bijvoorbeeld: wordpress,thema's,sjablonen,elegant

en: If you would like categories to be displayed in your navigationbar that don't have any posts in them then disable this option. By default empty categories are hidden
nl: Als u  wilt dat categorieen die geen posts hebben, getoond worden in uw navigatiebar schakel deze optie dan uit. Lege categorieen zijn standaard verborgen.

en: If you would like to add a meta description to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for descriptions to be displayed on post pages. You can add your meta description using custom fields based off the custom field name you define below.
nl: Als u een meta beschrijving aan uw post wilt toevoegen, kan dat door middel van aangepaste velden. Deze optie moet ingeschakeld zijn om beschrijvingen op posts te tonen. U kunt uw meta beschrijving toevoegen door middel van aangepaste velden op basis van de aangepaste veldnaam die u hieronder aangeeft.

en: If you would like to add meta keywords to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for keywords to be displayed on post pages. You can add your meta keywords using custom fields based off the custom field name you define below.
nl: Als u meta trefwoorden wilt toevoegen aan uw post, kan dat door middel van aangepaste velden. Deze optie moet ingeschakeld zijn om trefwoorden op posts te tonen. U kunt uw meta trefwoorden toevoegen met gebruikmaking vanaangepaste velden op basis van de aangepaste veldnaam die u hieronder aangeeft.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the categories navigation bar disable this feature.
nl: Als u de keuzemenu's wilt verwijderen uit de categorieen navigatiebar schakel deze functie uit.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the pages navigation bar disable this feature.
nl: Als u de dropdown menu's wilt verwijderen uit de navigatiebar van de pagina's, schakel deze functie dan uit.

en: If you would like to use your own custom logo image click the Upload Image button.
nl: Als u uw eigen aangepaste logo wilt gebruiken, klik dan "Upload Image" aan.

en: Image
nl: Afbeelding

en: Image Height
nl: Hoogte van de afbeelding

en: Image Url
nl: Afbeelding URL

en: Image Width
nl: Breedte van de afbeelding

en: Image doesn't exist
nl: Afbeelding bestaat niet

en: Import
nl: Importeren

en: Import %s
nl: %s importeren

en: Import & Export Customizer
nl: Aanpasser importeren en exporteren

en: Import & Export Theme Options
nl: Thema-opties importeren en exporteren

en: Import These Templates
nl: Deze sjablonen importeren

en: Import To Cloud
nl: Importeren naar de cloud

en: Improve Google Fonts Loading
nl: Verbeter het laden van Google Fonts

en: In some cases users will want to create parent categories or links as placeholders to hold a list of child links or categories. In this case it is not desirable to have the parent links lead anywhere, but instead merely serve an organizational function. Enabling this options will remove the links from all parent pages/categories so that they don't lead anywhere when clicked.
nl: In sommige gevallen zullen gebruikers bovenliggende categorieen of links willen maken als placeholders voor een lijst met onderliggende links of categorieen. In dit geval is het niet wenselijk om de bovenliggende links waar dan ook naar toe te laten leiden, in plaats daarvan heeft het meer een organisationele functie. Inschakelen van deze opties al de links verwijderen van alle pagina's/categorieen, zo dat ze nergens naar doorsturen als ze aangeklikt worden.

en: Index Page SEO
nl: Index Pagina SEO

en: Input 468x60 adsense code
nl: Voer 468x60 Google Adsense code in

en: Input 468x60 advertisement banner image
nl: Voer 468x60 advertentie banner afbeelding in

en: Input 468x60 advertisement destination url
nl: Voer 468x60 advertentie bestemming-URL in

[ctx: Insert CSS Snippet from library]
en: Use This CSS Snippet
nl: Gebruik dit CSS fragment

[ctx: Insert HTML/JS Snippet from library]
en: Use This HTML/JS Snippet
nl: Gebruik dit HTML/JS-fragment

[ctx: Insert Module from library]
en: Use This Module
nl: Gebruik deze module

[ctx: Insert Page from library]
en: Use This Page
nl: Gebruik deze pagina

[ctx: Insert Row from library]
en: Use This Row
nl: Gebruik deze rij

[ctx: Insert Section from library]
en: Use This Section
nl: Gebruik deze sectie

en: Inset
nl: Inzet

en: Instagram Profile Url
nl: Instagram profiel URL

en: Interior Design Company
nl: Interieurontwerpbedrijf

en: Interior Design Company About Page
nl: Interieurontwerpbedrijf Over pagina

en: Interior Design Company Blog Page
nl: Blogpagina van het interieurontwerpbedrijf

en: Interior Design Company Contact Page
nl: Contactpagina van het interieurontwerpbedrijf

en: Interior Design Company Home Page
nl: Homepage van het interieurontwerpbedrijf

en: Interior Design Company Landing Page
nl: Landingspagina voor interieurontwerpbedrijf

en: Interior Design Company Portfolio Page
nl: Portfolio-pagina van het interieurontwerpbedrijf

en: Interior Design Company Services Page
nl: Pagina voor interieurontwerpbedrijf

en: Interior Design Company Shop Page
nl: Winkelpagina voor interieurontwerpbedrijf

en: Italic
nl: Cursief

en: Join Now
nl: Schrijf u nu in

en: LMS About Page
nl: LMS Over Pagina

en: LMS Blog Page
nl: LMS-blogpagina

en: LMS Contact Page
nl: LMS-contactpagina

en: LMS Course Page
nl: LMS-cursuspagina

en: LMS Courses Page
nl: Pagina LMS-cursussen

en: LMS Home Page
nl: LMS-startpagina

en: LMS Landing Page
nl: LMS-bestemmingspagina

en: LMS Marketing Page
nl: LMS-marketingpagina

[ctx: LMS Page]
en: Course
nl: Cursus

[ctx: LMS Page]
en: Courses
nl: Cursussen

en: LMS Pricing Page
nl: LMS-prijspagina

[ctx: Layout Categories]
en: Manage Categories
nl: Beheer Categorieën

[ctx: Layout Categories]
en: Manage Tags
nl: Tags beheren

[ctx: Layout Category]
en: Art & Design
nl: Kunst ontwerp

[ctx: Layout Category]
en: Business
nl: Bedrijf

[ctx: Layout Category]
en: Community & Non-Profit
nl: Gemeenschap en non-profit

[ctx: Layout Category]
en: Education
nl: Opleiding

[ctx: Layout Category]
en: Events
nl: Evenementen

[ctx: Layout Category]
en: Fashion & Beauty
nl: Mode schoonheid

[ctx: Layout Category]
en: Food & Drink
nl: Eten drinken

[ctx: Layout Category]
en: Health & Fitness
nl: Gezondheid en fitness

[ctx: Layout Category]
en: Online Store
nl: Online winkel

[ctx: Layout Category]
en: Services
nl: Diensten

[ctx: Layout Category]
en: Technology
nl: Technologie

en: Layout Name
nl: Lay-outnaam

en: Layout Pack
nl: Lay-outpakket

[ctx: Layout Pack]
en: Fashion
nl: Mode

[ctx: Layout Pack]
en: Layouts In This Pack
nl: Lay-outs in dit pakket

[ctx: Layout Packs]
en: Manage Packs
nl: Pakketten beheren

en: Layout Settings
nl: Layout Instellingen

en: Leave a Reply to %s
nl: Laat een antwoord achter voor %s

en: Left
nl: Links

en: Left Sidebar
nl: Linker zijbalk

en: Left to Right
nl: Links naar rechts

en: Letter Spacing
nl: Letterspatiëring

en: Library
nl: Bibliotheek

en: Light
nl: Licht

en: Limit Google Fonts Support For Legacy Browsers
nl: Beperk Google Fonts-ondersteuning voor oudere browsers

en: Link text
nl: Link tekst

en: Live Preview
nl: Live voorvertoning

en: Load Dynamic Stylesheet In-line
nl: Dynamisch stylesheet in-line laden

en: Load From Library
nl: Laden uit bibliotheek

en: Locations
nl: Locaties

en: Log In
nl: Log in

en: Log In To Divi Cloud
nl: Inloggen op Divi Cloud

en: Login
nl: Log in

en: Logo Max Height
nl: Logo Max Hoogte

en: Low
nl: Laag

en: Make Full Width
nl: Volle breedte maken

en: Manage Layouts
nl: Lay-outs beheren

en: Manage Un-widgetized Advertisements
nl: Beheer Reclames

en: Manage Your Elegant Themes Account
nl: Beheer uw account voor Elegant Themes

[ctx: Marketplace Page]
en: Seller
nl: Verkoper

en: Member Login
nl: Lid Login

en: Memory Limit Increase
nl: Geheugenlimiettoename

en: Menu Height
nl: menu Hoogte

en: Menu Link Color
nl: Kleur menukoppeling

en: Menu Text Size
nl: Tekstgrootte menu

en: Menu Top Margin
nl: Bovenste marge menu

en: Menu Width
nl: Breedte menu

en: Meta Font Style
nl: Lettertypestijl van meta

en: Meta Letter Spacing
nl: Letterspatiëring van meta

en: Meta Line Height
nl: Lijnhoogte van meta

en: Meta Text Size
nl: Groote meta-tekst

en: Mobile Menu
nl: Mobiele menu

en: Mobile Styles
nl: Mobiele stijlen

en: Module Name
nl: module naam

en: Module Name Prefix
nl: Voorvoegsel modulenaam

en: Most Used
nl: Meest gebruikt

en: Move
nl: Beweging

en: Move To
nl: Verplaatsen naar

en: Move To Divi Cloud
nl: Verplaatsen naar Divi Cloud

en: My Cloud
nl: Mijn wolk

en: My Divi Cloud
nl: Mijn Divi Cloud

en: My Library
nl: Mijn bibliotheek

en: Name
nl: Naam

en: New To Old
nl: Nieuw naar oud

en: New items are stored into %s library.
nl: Nieuwe items worden opgeslagen in %s bibliotheek.

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
nl: Nieuwere Reacties <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Next
nl: Volgende

en: Next Entries &raquo;
nl: Volgende Pagina &raquo;

en: No
nl: Nee

en: No Animation
nl: Geen animatie

en: No File Selected
nl: Geen bestand geselecteerd

en: No Repeat
nl: Zonder herhaling

en: No Results
nl: Geen resultaten

en: No Results Found
nl: Geen Resultaten Gevonden

en: No Screenshot
nl: Geen screenshot

en: No Sidebar
nl: Geen zijbalk

en: No available options.
nl: Geen beschikbare opties.

en: Note: Color settings set above should be applied to the Default color scheme.
nl: Let op: De hierboven aangegeven kleurinstellingen moeten toegepast worden op het Standaard kleurschema.

en: Number of Posts displayed on Archive pages
nl: Aantal getoonde Posts op Archief pagina's

en: Number of Posts displayed on Category page
nl: Aantal getoonde Posts op Categorie pagina

en: Number of Posts displayed on Search pages
nl: Aantal getoonde Posts op Zoek pagina's

en: Number of Posts displayed on Tag pages
nl: Aantal getoonde Posts op Tag pagina's

en: Number of Products displayed on WooCommerce archive pages
nl: Aantal producten weergegeven op archiefpagina's van WooCommerce

en: Number of dropdown tiers shown
nl: Aantal getoonde dropdown menu lagen

en: Off
nl: Uit

en: Old To New
nl: Van oud naar nieuw

en: On
nl: Aan

en: On Divi Cloud
nl: Op Divi Cloud

en: Only Show
nl: Enige show

en: Only Show Icon on Hover
nl: Alleen icoon tonen op muisaanwijzer

en: Only load external JavaScript libraries when they are needed by a specific Divi modules on the page. This removes unused JavaScript from the main scripts bundle and improves load times.
nl: Laad alleen externe JavaScript-bibliotheken wanneer ze nodig zijn voor specifieke Divi-modules op de pagina. Dit verwijdert ongebruikt JavaScript uit de hoofdscriptbundel en verbetert de laadtijden.

[ctx: Open Sans font: on or off]
en: on
nl: op

en: Open in a new window
nl: Open in een nieuw venster

en: Open link in new window
nl: Open link in een nieuw venster

en: Options
nl: Opties

en: Orange
nl: Oranje

en: Order Category Links by Ascending/Descending
nl: Categorie Links naar Boven of naar Beneden laten gaan

en: Order Pages Links by Ascending/Descending
nl: Stel de Pagina-links in om naar boven/beneden te gaan.

en: Outset
nl: Begin

[ctx: Page]
en: About
nl: Over

[ctx: Page]
en: Careers
nl: carrières

[ctx: Page]
en: Case Study
nl: Casestudy

[ctx: Page]
en: Categories
nl: Categorieën

[ctx: Page]
en: Designer
nl: Ontwerper

[ctx: Page]
en: Donate
nl: Doneren

[ctx: Page]
en: Events
nl: Evenementen

[ctx: Page]
en: Features
nl: Functies

[ctx: Page]
en: Gallery
nl: Galerij

[ctx: Page]
en: Gallery 1
nl: Galerij 1

[ctx: Page]
en: Gallery 2
nl: Galerij 2

[ctx: Page]
en: Gallery 3
nl: Galerij 3

[ctx: Page]
en: Guide
nl: Gids

[ctx: Page]
en: Home
nl: Huis

[ctx: Page]
en: Landing
nl: Landen

[ctx: Page]
en: Market
nl: Markt

[ctx: Page]
en: Portfolio
nl: Portefeuille

[ctx: Page]
en: Pricing
nl: Prijzen

[ctx: Page]
en: Services
nl: Diensten

[ctx: Page]
en: Shop
nl: Winkel

en: Page Layout
nl: Pagina Layout

[ctx: Page layout]
en: View Live Demo
nl: Bekijk live demo

en: Pages
nl: Pagina's

en: Pages:
nl: Pagina's:

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password Protected
nl: Wachtwoordbeveiliging

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Paste image url here, if you chose "images" slider type
nl: Plak afbeelding URL hier, als u kiest "images" slider type

en: Performance
nl: Prestatie

en: Phone
nl: Telefoon

en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

en: Photo Marketplace
nl: Foto Marktplaats

en: Photo Marketplace About Page
nl: Foto Marktplaats Over Pagina

en: Photo Marketplace Categories Page
nl: Pagina met categorieën voor fotomarktplaats

en: Photo Marketplace Contact Page
nl: Contactpagina voor fotomarktplaats

en: Photo Marketplace Home Page
nl: Startpagina Foto Marktplaats

en: Photo Marketplace Landing Page
nl: Bestemmingspagina van de fotomarkt

en: Photo Marketplace Pricing Page
nl: Prijspagina voor fotomarktplaats

en: Photo Marketplace Seller Page
nl: Verkoperspagina voor fotomarktplaats

en: Photographer
nl: Fotograaf

en: Pink
nl: Roze

en: Place Thumbs on Pages
nl: Plaats miniatuur afbeeldingen op Pagina's

en: Place Thumbs on Posts
nl: Plaats Miniatuur Afbeeldingen op Posts

en: Place your adsense code here.
nl: Plaats uw Google Adsense code hier.

en: Please Log In Again
nl: Log alsjeblieft nogmaals in

en: Portability
nl: Draagbaarheid

en: Post
nl: Bericht

en: Post Title
nl: Titel bericht

en: Post info section
nl: Post info sectie

en: Posted on
nl: Gepubliceerd op

en: Premade Layouts
nl: Vooraf gemaakte lay-outs

en: Previous
nl: Vorig

en: Primary Menu
nl: Hoofdmenu

en: Primary Menu Background Color
nl: Achtergrondkleur primair menu

en: Primary Menu Bar
nl: Primaire menubalk

en: Primary Menu Link Color
nl: Primaire Menu Link Color

en: Product Content
nl: Product inhoud

en: Project Navigation
nl: Projectnavigatie

en: Published
nl: gepubliceerd

en: RSS Icon Url
nl: RSS Icoon URL

en: Ratings
nl: Beoordelingen

en: Read Divi Documentation
nl: Lees Divi Documentatie

en: Red
nl: Rood

en: Remove From Cloud
nl: Verwijderen uit de cloud

en: Remove From Favorites
nl: Verwijder van favorieten

en: Rename
nl: Hernoemen

en: Replace Existing Content
nl: Bestaande inhoud vervangen

en: Reset
nl: Opnieuw Instellen

en: Reset to Defaults
nl: Fabrieksinstellingen

en: Restaurant About Page
nl: Restaurant Over Pagina

en: Restaurant Blog Page
nl: Restaurantblogpagina

en: Restaurant Contact Page
nl: Contactpagina restaurant

en: Restaurant Gallery Page
nl: Restaurantgalerijpagina

en: Restaurant Home Page
nl: Startpagina restaurant

en: Restaurant Landing Page
nl: Restaurantbestemmingspagina

en: Restaurant Shop Page
nl: Restaurant winkelpagina

en: Restaurant Team Page
nl: Restaurantteampagina

en: Restore
nl: Herstellen

en: Ridge
nl: Rug

en: Right
nl: Rechts

en: Right Sidebar
nl: Rechter zijbalk

en: Right to Left
nl: Rechts naar links

en: Role Editor
nl: rol Editor

en: Row Height
nl: Rijhoogte

en: Row Name
nl: Rijnaam

en: Row Name Prefix
nl: Voorvoegsel rijnaam

en: SaaS Company
nl: SaaS-bedrijf

en: SaaS Company About Page
nl: SaaS-bedrijf Over pagina

en: SaaS Company Careers Page
nl: SaaS-bedrijfscarrièrepagina

en: SaaS Company Contact Page
nl: SaaS-bedrijfscontactpagina

en: SaaS Company Documentation Page
nl: SaaS-bedrijfsdocumentatiepagina

en: SaaS Company Features Page
nl: Pagina met SaaS-bedrijfsfuncties

en: SaaS Company Landing Page
nl: Bestemmingspagina van SaaS-bedrijf

en: SaaS Company Pricing Page
nl: SaaS-bedrijfsprijspagina

en: Save %s Snippet
nl: Bewaar %s Fragment

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Save Selection Only
nl: Alleen selectie opslaan

en: Save To Divi Cloud
nl: Opslaan in Divi Cloud

en: Save To Library
nl: Opslaan in bibliotheek

en: Save as Global
nl: Opslaan als globaal

en: Save this %s snippet to the Divi Library for later use.
nl: Sla dit %s fragment op in de Divi bibliotheek voor later gebruik.

en: Scroll
nl: Schuiven

en: Search
nl: Zoeken

en: Search &hellip;
nl: Zoek &hellip;

en: Search Bar Background Color
nl: Achtergrondkleur zoekbalk

en: Search Bar Text Color
nl: Kleur tekst zoekbalk

en: Search For Categories
nl: Zoeken naar categorieën

en: Search For Layouts
nl: Zoeken naar lay-outs

en: Search For Packs
nl: Zoeken naar pakketten

en: Search Results for: %s
nl: Zoekresultaten voor: %s

en: Search for:
nl: Zoek naar:

en: Search results for "%s"
nl: Zoek resultaten op "%s"

en: Secondary Menu
nl: Secondair Menu

en: Secondary Menu Background Color
nl: Achtergrondkleur secundair menu

en: Secondary Menu Bar
nl: Secundaire menubalk

en: Secondary Menu Link Color
nl: Secundaire Menu Link Color

en: Section Height
nl: Sectiehoogte

en: Section Name
nl: sectie naam

en: Section Name Prefix
nl: Voorvoegsel sectienaam

en: Select
nl: kiezen

en: Select Animation Effect
nl: Selecteer Animatie Effect

en: Select Icon
nl: Icoon selecteren

en: Select Page
nl: Selecteer een pagina

en: Select Slider Type here
nl: Selecteer Slider type hier

en: Select between expanded and closed state
nl: Selecteer tussen uitgevouwde en gesloten modus

en: Select yes if the link should be opened in a new window
nl: Selecteer ja als de link in een nieuw venster geopend moet worden

[ctx: Services/Plans Page]
en: Packages
nl: Pakketjes

en: Set As Logo
nl: Stel in als logo

en: Share With My Team
nl: Deel met mijn team

en: Shared With Me
nl: Gedeeld met mij

en: Shop Page & Category Page Layout for WooCommerce
nl: Winkel Pagina & Categorie Pagina voor Layout voor WooCommerce

en: Show
nl: Laten zien

en: Show Facebook Icon
nl: Toon Facebook Icoon

en: Show Instagram Icon
nl: Toon Instagram-pictogram

en: Show RSS Icon
nl: Toon RSS Icoon

en: Show Search Icon
nl: Toon Zoek Icoon

en: Show Social Icons
nl: Sociale iconen tonen

en: Show Thumbs on Index pages
nl: Toon Miniatuur Afbeeldingen op Index pagina's

en: Show Top Bar
nl: Toon bovenste balk

en: Show Twitter Icon
nl: Toon Twitter Icoon

en: Show comments on pages
nl: Toon reacties op pagina's

en: Show comments on posts
nl: Toon reacties op posts

en: Show dropdown menus
nl: Toon dropdown menu's

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Sidebar Layout
nl: Zijbalklay-out

en: Sidebar Width
nl: Hoogte zijbalk

en: Sign In To Divi Cloud
nl: Aanmelden bij Divi Cloud

en: Sign Out Of Divi Cloud
nl: Afmelden Divi Cloud

en: Sign in to your Elegant Themes account using the pop-up to activate Divi Cloud.
nl: Log in op uw Elegant Themes-account met behulp van de pop-up om Divi Cloud te activeren.

en: Single Page Layout
nl: Enkele Pagina Layout

en: Single Post Layout
nl: Enkele Post Layout

en: Single Post Page SEO
nl: Enkele Post Pagina SEO

en: Site Identity
nl: Site Identiteit

en: Skills
nl: Vaardigheden

en: Slide
nl: Dia

en: Slide In
nl: Inschuiven

en: Slide In & Fullscreen Header Settings
nl: Instellingen voor inschuivende en schermvullende kopteksten

en: Slider Type
nl: Slider type

en: Smooth Scrolling
nl: Gelijkmatig Scrollen

en: Social Icon Color
nl: Kleur sociaal icoon

en: Social Icon Size
nl: Grootte sociaal icoon

en: Solid
nl: Vast

en: Some third party scripts may be incorrectly enqueued without declaring jQuery as dependency. If jQuery is deferred, these scripts could break. If you are experiencing console errors after enabling the "Defer jQuery And jQuery Migrate" option, you can enable this option, which will load an additional compatibility script that will attempt to solve the issue. You can turn this feature off if everything is working fine without it.
nl: Sommige scripts van derden kunnen onjuist in de wachtrij worden geplaatst zonder jQuery als afhankelijkheid te declareren. Als jQuery wordt uitgesteld, kunnen deze scripts kapot gaan. Als u consolefouten ervaart nadat u de optie "JQuery uitstellen en jQuery jQuery Migrate " hebt ingeschakeld, kunt u deze optie inschakelen, waardoor een extra compatibiliteitsscript wordt geladen dat zal proberen het probleem op te lossen. U kunt deze functie uitschakelen als alles goed werkt zonder.

en: Sort
nl: Soort

en: Sort Categories Links by Name/ID/Slug/Count/Term Group
nl: Sorteer Categorie Links op Name/ID/Slug/Count/Term Groep

en: Sort Pages Links
nl: Sorteer Pagina Links

en: Split Into Modules
nl: Opgesplitst in Modules

en: Split Into Rows
nl: Verdeeld in rijen

en: Split Into Sections
nl: Opgesplitst in secties

en: Split Layout Into Sections
nl: Splits de lay-out in secties

en: Split Row Into Modules
nl: Splits rij in modules

en: Split Section Into Rows
nl: Splits sectie in rijen

en: State
nl: Staat

en: Status
nl: Toestand

en: Stretch Background Image
nl: Stretch Achtergrondbeeld

en: Submit
nl: Indienen

en: Submit Comment
nl: Reactie verzenden

en: Submit a Comment
nl: Reactie verzenden

en: Tab Content
nl: Tabblad Content

en: Tab Text
nl: Tabblad Tekst

en: Tag
nl: Label

en: Team Sidebar
nl: Team zijbalk

en: Text
nl: Tekst

en: Text Color
nl: Tekstkleur

en: Text Size
nl: Tekstgrootte

en: The Divi icon font is broken up into various subsets. These subsets are loaded only when needed based on the modules and features used on each page. If you need access to the entire icon font on all pages (for example, if you are using our icon font in your child theme), then you can disable this option and load the entire icon font library on all pages.
nl: Het lettertype van het Divi pictogram is opgedeeld in verschillende subsets. Deze subsets worden alleen geladen wanneer dat nodig is op basis van de modules en functies die op elke pagina worden gebruikt. Als u toegang nodig heeft tot het volledige pictogramlettertype op alle pagina's (bijvoorbeeld als u ons pictogramlettertype in uw child-thema gebruikt), kunt u deze optie uitschakelen en de volledige bibliotheek met pictogramlettertypen op alle pagina's laden.

en: The Item couldn't be downloaded. Please try after a while.
nl: Het item kan niet worden gedownload. Probeer het na een tijdje.

en: The Maps module uses the Google Maps API and requires a valid Google API Key to function. Before using the map module, please make sure you have added your API key here. Learn more about how to create your Google API Key <a target="_blank" href="%1$s">here</a>.
nl: De Maps-module gebruikt de Google Maps API en vereist een geldige Google API-sleutel om te kunnen werken. Zorg er voordat je de kaartmodule gebruikt voor dat je je API-sleutel hier hebt toegevoegd. Meer informatie over hoe je je Google API-sleutel genereert, vind je  <a target="_blank" href="%1$s">hier</a>.

en: The action failed in the following clouds.
nl: De actie mislukte in de volgende wolken.

en: The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.
nl: De pagina die u zocht kon niet gevonden worden. Probeer uw zoekopdracht te verfijnen of gebruik de bovenstaande navigatie om deze post te vinden.

en: Theme Accent Color
nl: Kleur thema-accent

en: Theme Customizer
nl: Systeemaanpasser van thema

en: Theme Options
nl: Thema Opties

en: This Website
nl: Deze website

en: This is the username that you use to access the Members Area on elegantthemes.com.
nl: Dit is de gebruikersnaam die u gebruikt om toegang te krijgen tot het ledengedeelte op elegantthemes.com.

en: This option allows you to change how your dates are displayed. For more information please refer to the WordPress codex here:<a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Formatting Date and Time</a>
nl: Met deze optie kunt u wijzigen hoe uw data getoond worden. Voor meer informatie raadpleeg WordPress codex hier:<a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Datum en Tijd formatteren</a>

en: This option dequeues the Divi style.css file and prints the contents in-line. This removes a render blocking request and improves the PageSpeed scores of individual pages. However, it also prevents the style.css file from being cached. Since the stylesheet is small, it's recommended to keep this option enabled.
nl: Met deze optie wordt het bestand Divi style.css uit de wachtrij gehaald en wordt de inhoud inline afgedrukt. Dit verwijdert een verzoek om weergave te blokkeren en verbetert de PageSpeed-scores van afzonderlijke pagina's. Het voorkomt echter ook dat het bestand style.css in de cache wordt opgeslagen. Aangezien de stylesheet klein is, wordt aanbevolen om deze optie ingeschakeld te houden.

en: This options allows you to control how many teirs your pages dropdown menu has. Increasing the number allows for additional menu items to be shown.
nl: Met deze optie controleert u hoeveel lagen uw dropdown keuzemenu heeft. Het aantal verhogen geeft de mogelijkheid om aanvullende menu items te tonen.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
nl: Deze post is met een wachtwoord beschermd. Voer het wachtwoord in om reacties te bekijken.

en: This will enable Google Fonts for Non-English languages.
nl: Dit schakelt Google Fonts in voor niet-Engelse talen.

en: This will enable the use of excerpts in posts or pages.
nl: Dit schakelt het gebruik in van fragmenten in posts of pagina's.

en: This will return all of the settings throughout the options page to their default values. <strong>Are you sure you want to do this?</strong>
nl: Hierdoor worden alle instellingen op de pagina met opties teruggezet naar hun standaardwaarden. <strong>Weet je zeker dat je dit wilt doen?</strong>

en: Tile
nl: Tegel

en: Tile Horizontally
nl: Horizontaal tegelen

en: Tile Vertically
nl: Verticaal tegelen

en: Title
nl: Titel

en: To enable Divi Cloud on this website, log in to your Elegant Themes account
nl: Om Divi Cloud op deze website in te schakelen, logt u in op uw Elegant Themes-account

en: To view this protected post, enter the password below
nl: Voer het wachtwoord hieronder in om deze beveiligde post te bekijken.

en: Top
nl: Bovenkant

en: Top Bar Text Color
nl: Kleur tekst bovenste balk

en: Top Bar Text Size
nl: Tekstgrootte bovenste balk

en: Top to Bottom
nl: Bovenkant naar onderkant

en: Trash
nl: Afval

en: Trash storage for Divi Cloud is limited to 50 items for free accounts. Once your trash exceeds 50 items, the oldest items in your trashed will be permanently deleted to make room for new items. Purchase a <a href="%s" target="_blank">Divi Cloud Membership</a> for unlimited storage.
nl: Prullenbakopslag voor Divi Cloud is beperkt tot 50 items voor gratis accounts. Zodra je prullenbak meer dan 50 items bevat, worden de oudste items in je prullenbak permanent verwijderd om ruimte te maken voor nieuwe items. Koop een <a href="%s" target="_blank">Divi Cloud-lidmaatschap</a> voor onbeperkte opslag.

en: Travel Agency
nl: Reisbureau

en: Travel Agency About Page
nl: Reisbureau Over Pagina

en: Travel Agency Blog Page
nl: Reisbureau blogpagina

en: Travel Agency Contact Page
nl: Contactpagina van het reisbureau

en: Travel Agency Home Page
nl: Startpagina van reisbureau

en: Travel Agency Landing Page
nl: Bestemmingspagina van reisbureau

en: Travel Agency Packages Page
nl: Pagina met reisbureaupakketten

en: Travel Agency Shop Page
nl: Reisbureau winkelpagina

en: Travel Agency Team Page
nl: Teampagina van reisbureaus

en: Twitter Profile Url
nl: Twitter Profiel URL

en: Type
nl: Soort

en: Type of the box
nl: Soort vakje

en: Typography
nl: Typografie

en: Uh Oh!
nl: Oh Oh!

en: Uh Oh! You have reached your Divi Cloud quota.
nl: Oh Oh! U heeft uw Divi Cloud-quotum bereikt.

en: Underline
nl: Onderschrift

en: Unlock Unlimited Divi Cloud Storage
nl: Ontgrendel onbeperkte Divi Cloud cloudopslag

en: Untagged
nl: Niet gelabeld

en: Upgrade Your Divi Cloud
nl: Upgrade uw Divi Cloud

en: Upload
nl: Uploaded

en: Uppercase
nl: Hoofdletter

en: Url
nl: URL

en: Use Background Color
nl: Gebruik Achtergrondkleur

en: Use Custom Sidebar Width
nl: Gebruik Custom Sidebar Breedte

en: Use Google Fonts
nl: Gebruik Google Fonts

en: Use Relative Image Paths
nl: Gebruik relatieve afbeeldingspaden

en: Use excerpts when defined
nl: Gebruik fragmenten als gedefenieerd

en: Use resizing
nl: Gebruik formaat wijzigen

en: Used for icon button type
nl: Gebruikt voor icoon toets type

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: Vertical Menu Orientation
nl: Menurichting verticaal

en: Vertically Centered
nl: Verticaal gecentreerd

en: View Details
nl: Details bekijken

en: View in Divi Marketplace
nl: Bekijken in Divi Marketplace

en: Warning: This can cause JavaScript errors in some cases and should be used with care. When enabled, scripts registered by plugins and themes will be deferred to improve performance and jQuery will always be loaded in the body.
nl: Waarschuwing: dit kan in sommige gevallen JavaScript-fouten veroorzaken en moet met zorg worden gebruikt. Indien ingeschakeld, worden scripts die zijn geregistreerd door plug-ins en thema's uitgesteld om de prestaties te verbeteren en wordt jQuery altijd in de hoofdtekst geladen.

en: Watch video tutorials
nl: Bekijk de video-tutorials

en: Web Agency
nl: Webbureau

en: Web Agency Careers Page
nl: Carrièrepagina voor webbureaus

en: Web Agency Contact Page
nl: Contactpagina van het webbureau

en: Web Agency Home Page
nl: Startpagina van webbureau

en: Web Agency Landing Page
nl: Bestemmingspagina van webbureau

en: Web Agency Portfolio Page
nl: Portfoliopagina voor webbureaus

en: Web Agency Pricing Page
nl: Prijspagina voor webbureaus

en: Web Agency Services Page
nl: Pagina met webbureauservices

en: Website Content Width
nl: Inhoudsbreedte van website

en: Website Gutter Width
nl: Kolomspatiëring van website

en: Wedding
nl: Bruiloft

en: Wedding About Page
nl: Bruiloft Over Pagina

en: Wedding Blog Page
nl: Trouwblogpagina

en: Wedding Contact Page
nl: Contactpagina bruiloft

en: Wedding Details Page
nl: Pagina met huwelijksdetails

en: Wedding Gallery Page
nl: Trouwgalerijpagina

en: Wedding Home Page
nl: Startpagina bruiloft

en: Welcome to Divi! Before diving in to your new theme, please visit the <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Divi Documentation</a> page for access to dozens of in-depth tutorials.
nl: Welkom bij Divi! Alvorens een duik te nemen in uw nieuw thema, bezoek de <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Divi Documentation</a> pagina voor toegang tot een hoop gedetailleerde oefeningen.

en: When Critical CSS is enabled, Divi determines an "above the fold threshold" and defers all styles for elements below the fold. However, this threshold is just a estimate and can vary on different devices. Increasing threshold height will deffer fewer styles, resulting in slightly slower load times but less of a chance for Cumulative Layout Shifts to occur. If you are experiencing CLS issues you can increase the threshold height.
nl: Wanneer Critical CSS is ingeschakeld, bepaalt Divi een "boven de vouwdrempel" en stelt alle stijlen voor elementen onder de vouw uit. Deze drempel is echter slechts een schatting en kan per apparaat verschillen. Het verhogen van de drempelhoogte zorgt voor minder stijlen, wat resulteert in iets langzamere laadtijden, maar minder kans op cumulatieve lay-outverschuivingen. Als u CLS-problemen ondervindt, kunt u de drempelhoogte verhogen.

en: When possible, jQuery and jQuery Migrate will be moved to the body to speed up load times. If a third party plugin registers jQuery as a dependency, it will be moved back to the head.
nl: Indien mogelijk worden jQuery en jQuery Migrate naar de body verplaatst om de laadtijden te versnellen. Als een plug-in van derden jQuery als afhankelijkheid registreert, wordt deze terug naar de head verplaatst.

en: When you define your keywords using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the meta keywords you would like to use, separated by comas.
nl: Als u uw trefwoorden definieert met gebruik van aangepaste velden, moet u deze waarde gebruiken voor de aangepaste veldnaam. De waarde van uw  aangepast veld dienen de meta trefwoorden te zijn die u zou willen gebruiken, gescheiden door komma's.

en: When you define your meta description using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom description you would like to use.
nl: Als u uw meta beschrijving definieert met gebruik van aangepaste velden, moet u deze waarde gebruiken voor de aangepaste veldnaam. De waarde van uw  aangepaste veld dient de aangepaste beschrijving te zijn die u zou willen gebruiken.

en: When you define your title using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom title you would like to use.
nl: Als u uw titel definieert met gebruik van aangepaste velden, moet u deze waarde gebruiken voor de aangepaste veldnaam. De waarde van uw  aangepaste veld dient de aangepaste titel te zijn die u zou willen gebruiken.

en: Widget Bullet Color
nl: Kleur widget-punt

en: Widget Header Color
nl: Kleur widget-koptekst

en: Widget Link Color
nl: Kleur widget-link

en: Widget Text Color
nl: Kleur widget-tekst

[ctx: WooCommerce items number]
en: %1$s Item | %1$s Items
nl[0]: %1$s item
nl[1]: %1$s items

en: WordPress loads it's own WordPress emojis. Modern browsers support native emojis, making WordPress's emojis unnecessary in most cases. Removing WordPress emojis removes unneeded assets and improves performance.
nl: WordPress laadt zijn eigen WordPress-emoji's. Moderne browsers ondersteunen native emoji's, waardoor de emoji's van WordPress in de meeste gevallen overbodig zijn. Het verwijderen van WordPress-emoji's verwijdert onnodige middelen en verbetert de prestaties.

en: Yes
nl: Ja

en: Yoga Studio
nl: Yogastudio

en: Yoga Studio About Page
nl: Yoga Studio Over Pagina

en: Yoga Studio Blog Page
nl: Yoga Studio-blogpagina

en: Yoga Studio Classes Page
nl: Pagina Yoga Studiolessen

en: Yoga Studio Contact Page
nl: Contactpagina Yoga Studio

en: Yoga Studio Home Page
nl: Startpagina Yoga Studio

en: Yoga Studio Landing Page
nl: Bestemmingspagina yogastudio

en: Yoga Studio Team Page
nl: Yoga Studio Team Pagina

en: You can disable this option if you want to remove the comments and comment form from single post pages.
nl: U kunt deze optie uitschakelen als u de reacties en het reactieformulier van posts wilt verwijderen.

en: You can find your API Key <a href="%s" target="_blank">here</a>.
nl: U kunt uw API-sleutel <a href="%s" target="_blank">hier</a>.

en: You don't have pages
nl: U heeft geen pagina's

en: You have hit your 500MB Limit. To continue to save items to your Divi Cloud, you must delete some of your existing items to free up space or upgrade your Divi Cloud storage.
nl: Je hebt je limiet van 500 MB bereikt. Als u items wilt blijven opslaan in uw Divi Cloud, moet u enkele van uw bestaande items verwijderen om ruimte vrij te maken of uw Divi Cloud-opslag te upgraden.

en: Your %1$s subscription has expired. In order to download Premade Layouts from the %2$s Library you must <a href="%3$s" target="_blank">renew your subscription</a>.
nl: Uw %1$s-abonnement is verlopen. Om vooraf gemaakte lay-outs uit de %2$s-bibliotheek te downloaden, moet u <a href="%3$s" target="_blank">verleng je abonnement</a>.

en: Your Divi Cloud Session Has Ended
nl: Uw Divi Cloud-sessie is beëindigd

en: Your Divi Cloud membership has expired
nl: Je Divi Cloud-lidmaatschap is verlopen

en: Your Divi Cloud membership has expired. To access items stored on your cloud, please <a href="%s" target="_blank">renew your Divi Cloud membership</a>.
nl: Uw Divi Cloud-lidmaatschap is verlopen. <a href="%s" target="_blank">Vernieuw uw Divi Cloud-lidmaatschap</a> om toegang te krijgen tot items die in uw cloud zijn opgeslagen.

en: Your Divi Cloud session has ended. Please try logging in again. If you continue to experience authorization failures, try closing Library modal and opening it again so that your authorization token can be regenerated.
nl: Uw Divi Cloud-sessie is beëindigd. Probeer opnieuw in te loggen. Als je nog steeds autorisatiefouten ervaart, probeer dan Library modal te sluiten en opnieuw te openen, zodat je autorisatietoken opnieuw kan worden gegenereerd.

en: Your Existing Pages
nl: Uw bestaande pagina's

en: Your Saved Layouts
nl: Uw opgeslagen lay-outs

[ctx: clear static resources]
en: Clear
nl: Duidelijk

en: comments
nl: reacties

[ctx: documentation links]
en: Support
nl: Ondersteuning

[ctx: general options]
en: General
nl: Algemeen

en: hide error message
nl: verberg foutmelding

[ctx: integrate third-party code]
en: Integration
nl: integratie

[ctx: navigation menu]
en: Navigation
nl: Navigatie

[ctx: page/post]
en: Layout
nl: lay-out

en: settings reset.
nl: Instellingen opnieuw ingesteld.

en: settings saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: show error message
nl: foutmelding weergeven

[ctx: site ads placement areas]
en: Ads
nl: advertenties

[ctx: site color scheme]
en: Colorization
nl: colorization

[ctx: theme updates]
en: Updates
nl: updates

en: you don't have sufficient permissions to access this page
nl: je hoeft niet voldoende rechten om deze pagina
